Rekrutacja dodatkowa na semestr letni Erasmus+

Opublikowano 6 października 2021

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji dodatkowej na wymianę studencką na semestr letni roku 2021/2022 w ramach programu Erasmus+.

Rekrutacja rozpoczyna się dzisiaj i trwa do 13 października do godz. 12.00.

Na stronie https://erasmus.asp.waw.pl/wyjazdy-na-studia/  dostępne są dokumenty dotyczące zasad i procesu rekrutacji:

1.  Lista szkół partnerskich (uwaga, dostępne są tylko uczelnie z listy, proszę o tym pamiętać podczas aplikowania)
  2. Instrukcja do rekrutacji w systemie Akademus
  3. Prezentacja programu Erasmus+
  4. Zasady ogólne i finansowe
  5. Dokumenty i terminy

Prezentacja i zasady ogólne dotyczą rekrutacji podstawowej, także proszę nie sugerować się terminami tam zawartymi. Rekrutacja dodatkowa dotyczy tylko semestru letniego 2021/2022 i termin składania aplikacji mija 13 października o godz. 12.00

Aby złożyć wniosek, należy mieć aktywny status na semestrze letnim 2021/2022, np. ze statusem „będzie” w systemie Akademus. W przypadku braku wpisu na semestr letni, prosimy zgłosić się do swojego Dziekanatu z taką prośbą.

8 i 11 października przeprowadzimy spotkanie informacyjne on-line. Linki do spotkania podamy mailowo.

(Uwaga: rekrutacja nie jest skierowana do studentów 1 roku studiów jednolitych i studiów pierwszego stopnia, jednak oczywiście mogą Państwo wziąć udział w spotkaniu on-line, aby dowiedzieć się więcej o realizacji programu w naszej Uczelni)

Zespół Erasmus+

Tel. 22 8268193